Kiks Sloge i Mladosti

Druga liga Sjever

Vodeći timovi u Drugoj ligi grupa Sjever doživjeli su poraze.

Sloga iz Siminog Hana neočekivano je poražena od fenjeraša Mladosti iz Puračića s 1:0. Jedini gol na meču je u 66. minuti susreta postigao je Mehmedović.

Kiks Sloge nije iskoristila Mladost iz Malešića koja je poražena u Mionici od Bosne s 2:1.

Vodila je Mladost golom Mujkića sve do 71. minute, kada Đonlić pogađa za 1:1, da bi sedam minuta kasnije Mešanović pogodio za pobjedu Bosne od 2:1.

Druga Bosna, ona iz Kalesije, s 3:1 je na svom terenu savladala Dizdarušu.

Gosti su nakon pet minuta susreta poveli golom Kevrića, ali je kalesijski tim u drugom poluvremenu preko Memiševića, Šljivića i Beširevića stigao do pobjede.

Mramor je s 4:1 deklasirao Slogu iz Tojšića, Slaven je s minimalnih 1:0 bio bolji od Odžaka, dok je Rudar u Bukinju savladao Radnik iz Lipnice s 2:0.

Druga liga Sjever, 18. kolo:

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Slaven - Odžak 1:0 (Subašić 69')
Mladost Puračić - Sloga Simin Han 1:0 (Mehmedović 66')
Mramor - Sloga Tojšići 4:1 (Gušić 10', Omerović 17', Džanić 29', Kasumović 84' / Čehajić 58')
Bosna Kalesija - Dizdaruša 3:1 (Memišević 58', Šljivić 68', Beširević 90' / Kevrić 5')
Bosna Mionica - Mladost Malešići 2:1 (Đonlić 71', Mešanović 78' / Mujkić 4')
Rudar - Radnik 2:0 (Josić 71', Suljić 90')

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: