Kiks TOŠK-a u Vitkovićima

Druga liga Centar, 13. kolo

Fudbaleri TOŠK-a iz Tešnja poraženi su danas u 13. kolu Druge lige Centar u Vitkovićima od ekipe Azota s 2:1.

Domaći tim je odigrao izuzetan  meč, te su na kraju slavili zasluženu pobjedu.

Do vodstva su stigli već nakon šest minuta igre. Za prednost od 1:0 pobrinuo se Terović, da bi na odmor Azot otišao s dva gola prednosti, a pogodio je Korjenić u 38. minuti za 2:0.

Sve što je vodeći tim Druge lige Cantar uspio uraditi u ovomm susretu bio je počasni gol kojeg je postigao Suljić u 67. minuti susreta.

Gostujuće pobjede su upisale ekipe Famosa i Usore. Famos je slavio u Brezi s uvjerljivih 4:1, dok je Usora bila bolja od Borca u Jelahu s 2:0.

Pobjeda je na svom terenu savladala Rudar iz Zenice s 3:2, a pobjede su upisali i Ilijaš nad Krivajom (2:1), te Natron nad Stupčanicom (1:0).

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Centar:

Druga liga FBiH, grupa Centar, 13. kolo:

Natron - Stupčanica 1:0 (Avdić 81')
Rudar - Famos 1:4 (Merdić 55'p / Sarajkić 25', Leleta 36', Žgalj 74', Hota 83')
Pobjeda - Rudar Zenica 3:2 (Begović 36', Hadžikadunić 78', Michellini 88' / Kulačić 21', Talić 25')
Mladost - Radnik Hadžići 0:0
Ilijaš - Krivaja 2:1 (Jusić 10', Kovač 65' / Fejzić 75')
Azot - TOŠK 2:1 (Terović 6, Korjenić 38' / Suljić 67')
Borac - Usora 0:2 (Vehabović 64', Ramić 72')