Jurgen Klopp Mikelu Arteti poslao jasnu poruku od tri riječi!

Nakon jučerašnje utakmice

Esmer Oštraković

Sjajnu utakmicu jučer su na Anfieldu odigrali Liverpool i Arsenal, a nakon devedest minuta borbe pobjednika nije bilo i utakmica je završena sa 1:1.

Gabriel Magalhaes je doveo Topnike u vodstvo na samom otvaranju utakmice, ali je Salah do kraja poluvremena vratio stvari na početak.

Uprkos nekim dobrim prilikama u drugom poluvremenu, posebno onoj koju je imao Liverpool, rezultat se nije promijenio.

Sve je moglo biti drugačije da je Liverpoolu dosuđen čist jedanaesterac nakon što je lopta u ruku pogodila Odegaarda.

Nakon utakmice Klopp je dijelo komplimente na račun Arsenala.

"Oh Bože kako su samo jaki. Ali dobra vijest je da smo i mi jako dobri".

"Manchester City je veoma dobar, ali Arsenal je gore i biti će gore, a mi ćemo potruditi da idemo u borbu sa njima.

Nijedna ekipa nije htjela da odustane i intenzitet je bio sjajan do samog kraja utakmice. Teška utakmica, dobra utakmica, nekoliko spektakularnih trenutaka", rekao je Klopp.

Prilikom pozdrava dva trenera Klopp je odmah rekao tri riječi kada je došao do Artete.

"Wow, wow, wow", govorio je Klopp Arteti.

Jasno je i da je ovaj fenomenalni trener očaran onim što je Arteta uradio u Arsenalu.