Njemački trener Jurgen Klopp ispričao je jedno zanimljivu anegdotu koja datira iz 2008. godine.
Klopp se odlučio prijaviti na konkures za trenera HSV-a, no u klubu su ga kasnije odbili rekavši da je "neodgovoran, nosi poderane traperice i puši".
Potom je Klopp preuzeo Borussiju Dortmund, a ostalo je historija. Sada se prisjetio tih dana.
"HSV je 2008. godine donio nekakvu audiciju, a mene su okrivili da sam neodgovoran, da imam loš odnos s medijima, da sam pušač...", rekao je Klopp, dodavši:
"Neke stvari su tačne, no nikada nisam nigdje zakasnio i glupost je za loš odnos s medijima. Rekao sam im da onda se ne uklapam u njihov projekat, da ću potražiti neki drugi klub i tako je prekinuta svaka mogućnost saradnje".
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.