Kodri trebale dvije minute da obraduje navijače Kopenhagena

Bh. napadač proradio

Bh. napadač Kenan Kodro uspio je danas da postigne pogodak za svoj Kopenhagen.

Njegova ekipa je dočekala Randers u okviru 12. kola danske Superlige i na kraju je slavila pobjedu rezultatom 4:0.

Strijelci su bili N'Doye, Sotiriou, Skov i naš Kodro. Kenan je susret počeo sa klupe, ali je ušao u igru u 84. minuti i samo dvije minute kasnije pogodio za konačan rezultat susreta.

Bio je ovo Kodrin prvi gol ove sezone u danskom šampionatu, a njegova ekipa se pobjedom zadržala na prvoj poziciji jer sada ima 25 bodova nakon 12 odigranih utakmica.