Kodro pogodio, Osasuna sve bliže Primeri

Doigravanje za plasman u Primeru

Kenan Kodro, sin legendarnog i bivšeg bh. nogometaša i selektora Mehe Kodre, postigao je pogodak u pobjedi Osasune nad Gimnasticom.

Osasuna je s 3:1 savaldala Gimnastic u prvom meču polufinala doigravanja za plasman u Primeru.

Domaćin je imao 2:0 na poluvremenu, oba je puta strijelac bio Merino. U 58. minuti Kodro zabija za 3:0

Možda bi se moglo reći da je Osasuna u finalu da Gbayara u 68. minuti nije smanjio na 3:1 i tako donio nadu Gimnasticu uoči revanša koji se igra za dva dana.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Inače, pobjednik ovog duela ide na boljeg iz okršaja Girona - Cordoba. Na kraju će od tih ekipa jedna zaigrati u Primeri...