Koeln i Ingolstadt remizirali

Prva utakmica sedmog kola Bundeslige

Teme:

U premijeri sedmog kola njemačke Bundeslige Koeln je ugostio Ingolstadt, a nakon 90 minuta nije bilo pobjednika (1:1).

Jarčevi su, baš kao i gosti, jurili četvrtu pobjedu, no na kraju su i jedni i drugi upisali drugi ovosezonski remi.

Već na početku utakmice sjajna prilika za Koeln, ali je Osakov udarac izblokirao jedan gostujući nogometaš. Ipak, Koeln je u 10. minuti stigao do prednosti.

Marcel Risse je centrirao, a Anthony Modeste glavom loptu smjestio pod prečku Ramazana Ozcana

Nije dugo trajala radost domaćih, pošto je Marvin Matip na ubačaj iz kornera pogodio za 1:1 u 21. minuti.

Osako je za Kolen bio u dobroj šansi u 83. minuti, ali je golman gostiju odbranio i ostalo je 1:1.