Komazec izbio na prvo mjesto liste strijelaca

Briljira u Hong Kongu

Bivši napadač Sarajeva Nikola Komazec nastavlja sa sjajnim igrama u Hong Kongu, gdje nastupa za tim South China.

U okviru 6. kola tamošnje prve lige, njegov tim je kod kuće poražen od Hong Kong Rangersa rezultatom 4:2, a oba gola za domaći tim postigao je upravo Komazec.

Srbijanski napadač je pogađao u 4. i 29. minuti a South China je nakon prvog poluvremena vodila sa 2:1. U nastavku su gosti u 71. minuti došli do izjednačenja, a zatim i do preokreta jer su u sudijskoj nadoknadi postigli čak dva pogotka.

Sa dva današnja gola, Nikola Komazec je izbio na prvo mjesto liste strijelaca sa šest pogodaka.