Kombinovana postava Bratstva poražena od Mladosti iz Brijesnice
Strijelac sva četiri gola za ekipu Mladosti bio je Armin Hadžić. Mladost će sutra za prvo mjesto igratu protiv Mladosti iz Malešića, a Bratstvo za treće mjesto igra protiv ekipe Stjepan Polja.

Visok poraz Gračanlija

E. Oštraković

Ekipa Bratstva ovog vikenda učestvuje na dva turnira u sklopu priprema za novu sezonu u Prvoj ligi FBiH.

Prvi tim igrao u Jelahu protiv Budućnosti iz Banovića, te je ostvarila pobjedu nakon penala.

Kombinovani tim prvotimaca i juniora Bratstva igrao je na turniru u Stjepan Polju protiv niželigaša Mladosti iz Brijesnice.

Pobjedu su ostvarili nogometaši Mladosti i to sa 4:0. Jako ubjedljiva pobjeda kada se u obzir uzmu rangovi u kojem se takmiče ekipe.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Zanimljivo je da je već nakon prvog poluvremena prednost Mladosti bila 3:0, a u drugom poluvremenu postignut je još jedan gol.