Galatasaray na koljenjima: Rahmanović povisio vodstvo Konayaspora, a onda "poludio"

Gol glavom bh. veznjaka

Endin Čaušević

Konyaspor igra trenutno na svom terenu protiv Galatasarayja meč 28. kola turske Superlige.

Domaći su sjajno otvorili današnji meč i već u osmoj minuti poveli sa 1:0 kada je Koka pogodio mrežu gostiju.

Odlična igra Konyaspora se nastavila i nakon gola. Domaći su bili dosta bolji i to su itekako iskoristili jer su u 20. minuti poveli sa 2:0.

Nakon kornera jedan od igrača domaćih pogodio je prečku Galate, a na odbijenu loptu natrčao je Amar Rahmanović koji je zabio glavom za 2:0.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Bh. veznjak odavno nije proslavio gol na ovakav način, a to možete pogledati na videu ispod.