U Bayernu nezadovoljni

Kovač tvrdi da je sve okej, a šef Bayerna mu očitao lekciju nakon poraza od Borussije

Edmir Škorić

Bayern je u prvoj zvaničnoj utakmici nove sezone poražen od dortmundske Borussije (2:0) i ostao je bez trofeja Superkupa Njemačke.

Iako je tek počela sezona, a ovaj trofej manje važniji u odnosu na Bundesligu, Ligu prvaka ili Kup, Bayernovo vodstvo ništa ne prepušta slučaju.

Na kraju jučerašnje utakmice na teren je sišao Uli Hoeness kako bi hitno razgovarao s trenerom Nikom Kovačom, tražeći objašenjenje za poraz.

Hoenessov mrki pogled govori da situacija nije baš bajna i da je svima u klubu stalo do svakog trofeja, pa tako i ovog koji često služi kao dobra generalka pred početak sezone.

"Odigrali smo okej utakmicu. Nije to bila dobra igra, ali okej. Napravili smo dvije greške i Borussia je to iskoristila. Mi nismo iskoristili svoje šanse", rekao je Niko Kovač.

Poraz od BVB-a mogao bi natjerati vodstvo bavarskog kluba da požure sa dovođenjem novih pojačanja, prije svih Leroya Sanea iz Manchester Cityja.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

Mirko
Stvarno se škoriću preseravas ,”mrki pogledi” i slične gluposti.Pa bola ima godinu dana smjenjujete Niku i sad opet nastavljate s glupostima.To je Bayern ,nisu ove naše poljoprivredne zadruge od klubova gdje lokalni šerif sve rastjera nakon dva poraza.Uozbiljite se malo ,radi par klikova postajete smjesni.
0 7
MelvaBina
Mirko nije Niko iz Bosne pa da ga branis :-)
0 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti