Krupa remizirala u Hrvatskoj sa Osijekom

Prijateljska utakmica

Fudbaleri Krupe odigrali su danas prijateljski meč sa hrvatskim prvoligašem Osijekom.

Petoplasirani tim BHT Premijer lige BiH je reprezentativnu pauzu iskoristio da otputuje u Hrvatsku, gdje je u Velikoj na stadionu Pamuka odmjerio snage sa Osijekom, a susret je završen rezultatom 1:1.

Oba pogotka su viđena u drugom poluvremenu. Prva je povela Krupa preko Fajića u 48. minuti, da bi u 70. minuti Marić izjednačio, a to ujedno bio i posljednji gol na meču.

Ovaj duel je treneru Krupe Slobodanu Starčeviću poslužio da dodatno uigra tim, ali i da vidi kvalitet ekipe u međunarodnim okvirima.