Trener NK Iskra

Kulaš: Sigurno da mogu biti zadovoljan

S. Mlaćo

Iako su poraženi sa 4:0, nogometaši Iskre nisu razočarali u duelu protiv Bosna Seme.

Bugojanci su pokazali veoma hrabru igru, a poklekli su tek u drugom poluvremenu kada su primili tri pogotka.

Trener jesenjeg šampiona Druge lige Federacije BiH grupa Zapad Senid Kulaš i pored poraza bio je zadovoljan viđenim.

"Mi smo pokušali prvo poluvrijeme izvesti tkzv. malo bolju ekipu i sigurno mogu biti zadovoljan. Nažalost, primili smo taj jedan gol u zadnjoj minuti, ali ako uzmemo trkački dio, ja sigurno mogu biti zadovoljan", kazao je trener tima iz Bugojna Senid Kulaš.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Iskra je prvi dio sezone okončala na prvom mjestu Druge lige FBiH grupa Zapad, te tu žele i ostati.

"Imali smo već dva kvalitetna rivala Travnik i Bosna Semu, te je to za za nas fino iskustvo. Diktirati ćemo svoj ritam kroz takve utakmice da bi zadržali to prvo mjesto", dodao je Kulaš za SportSport.ba.