Kup Turske: Bajić golom donio pobjedu Konyasporu

Konyaspor kao gost savladao Erimesgut

E. Čaušević

Fudbaleri Konyaspora ostvarili su pobjedu u drugom kolu Kupa Turske.

Konyaspor je kao gost bio bolji od Erimesguta (1:0), a jedini gol na utakmici postigao je potencijalni bh. reprezentativac Riad Bajić.

Bajić je mrežu domaće ekipe zatresao u 11. minuti utakmice i poslao je svoju ekipu u treći krug takmičenja. Riad u posljednje vrijeme igra u sjajnoj formi i izborio se za mjesto u prvoj postavi turske ekipe. On je danas protiv Erimesguta odigrao prvo poluvrijeme.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Gosti su od 24. minute igrali sa igračem manje jer je direktan crveni karton zaradio Borek.