Kutak za sporni trenutak: Jesu li gosti oštećeni za penal na Grbavici?

Duel Vidovića i Kjosevskog

Endin Čaušević

Fudbaleri Željezničara igraju trenutno na svom terenu protiv Slobode meč 11. kola Premijer lige BiH.

U prvom poluvremenu nije bilo nešto ozbiljnijih prilika, te se u svlačionicu otišlo kod rezultata 0:0.

U nastavku utakmice nastavila se borba na sredini terena, a nakon sat minuta igre gosti su tražili penal. Vidović je pao u kaznenom prostoru nakon duela s Kjosevskim, no sudija je samo odmahnuo rukama. Na usporenom snimku se čini da je Vidović prvi stigao do lopte te da je nakon toga kontakt postojao, ali očito da je sudija ovu spornu situaciju vidio drugačije.

Bilo kako bilo gosti su se žalili, sudija je odmahnuo rukama, a biće zanimljivo vidjeli šta će za ovu spornu situaciju reći Komitet za suđenje.

Sporni trenutak s Grbavice možete pogledati u videoprilogu.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme

glupko
ovo uopste nije sporno, cist penal.
115 4
zaki84
Normalno da ce svaki tuzlak reci da je penal.... Jos je trebo dobitj I zuti zbog simuliranja smrad