Grmi u Švedskoj, hladan tuš za Belgiju, San Marino centimetri dijelili od historije

Uzbuđenja na startu utakmica

H. Zilić

Nastavljaju se evropske kvalifikacije za SP 2022. godine.

Večeras je na rasporedu 11 novih mečeva, a uvodne minute nam garantuju uzbuđenja, jer smo vidjeli nekoliko nevjerovatnih rezultata.

Estonija je povela protiv Belgije sa 1:0 u drugoj minuti pogotkom Kaita.

Švedska i Španija su u uvodne četiri minute psotigli po pogodak. Španija je u trećoj minuti povela sa 0:1 golom Solera, minut kasnije rezultat poravnava Isak.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

San Marino je imao vleiku šansu u Andori da povede sa 0:1. Bili su blizu velikog gola i historijskog vodstva, ali sreća nije bila na njihovoj strani. San Marino nikada nije poveo u gostima u jednoj kvalifikacionoj utakmici.