Kvržić uspješniji od Đurića, Spezia korak bliže Seriji A

Play-off u Seriji B

Cesena i Spezia odigrali su meč četvrtfinala play-offa u italijanskoj Seriji B.

Cesena je poražena s 2:1 na svom terenu, pa će Spezia igrati polufinale play-offa protiv Trapanija i ima priliku da u dvije utakmice izbori finale.

Ukoliko kojim slučajem Spezia pobijedi i u finalu, igrat će u Seriji A. Dakle, pobjednik doigravanja ide u viši rang.

A član Spezije je naš internacionalac Zoran Kvržić, koji je večeras igrao 89 minuta, dok je u domaćem timu, dakle u timu Cesene, 90 minuta odigrao bh. reprezentativac Milan Đurić.

Inače, Spezia je povela autogolom Renzettija u 40. minuti, Ciano je u 65. s penala izjednačio na 1:1, a Postigo na asistenciju Kvržića u 86. donio slavlje gostima i prolazak u polufinale.