Lechu pobjeda, Štiliću 76 minuta

Lech Poznan našeg Semira Štilića ostvario je pobjedu na gostovanju kod Puzigaćine Cracovije od 3:0.

Murawski je već u 4. minuti doveo goste u vodstvo, a sa prednošću jednog gola za Lech Poznan otišlo se i na odmor.

Odmah na startu drugog poluvremena Rundevs je pogodio za 2:0, a svojim drugim golom postavio je konačan rezultat u 83. minuti.

Semir Štilić igrao je do 76. minute kada ga je zamijenio Tonev, dok je kod Cracovije svih 90. minuta odigrao Bojan Puzigaća.

Ranije pobjedu je upisalo Ruch nad Widzewom od 3:1, a istim rezultatom Jageillonia je savladala Zaglebie.