Legendarni napadač se javio nakon gola Higuaina: To je moja proslava gola!
Higuain je postigao gol u 56. minuti za 1:1

Argentinac je imao zanimljivu proslavu gola

S. Pašalić

Juventus je porazom krenuo u pripreme za novu sezonu.

Stara dama je danas izgubila od Tottenhama rezultatom 3:2 na Internacionalnom kupu prvaka iako je u drugom poluvremenu stigla do preokreta i vodila sa 2:1.

Gonzalo Higuain je u 56. minuti postigao gol za 1:1, a samo četiri minute kasnije Cristiano Ronaldo je bio strijelac za 2:1, ali je Tottenham do kraja ipak uspio postići još dva gola i slaviti sa 3:2.

Higuain je u igru ušao odmah nakon poluvremena umjesto Marija Mandžukića i nakon samo 10 minuta je postigao gol koji je na zanimljiv način i proslavio.

Na jednom Instagram profilu je zatim postavljena njegova fotografija proslave uz komentar "Koji Ronaldo?".

Nakon toga se javio i italijanski napadač Luca Toni koji je objasnio kako je to zapravo njegova proslava gola.