Odlazi iz kluba?

Leicester traži 40 miliona za Mahreza, jedan tim spreman platiti

Alžirski fudbaler Ryjad Mahrez najvjerovatnije će napustiti Leicester ovog ljeta.

Mahrez je nedavno odbio da potpiše novi ugovor koji su mu ponudili čelnici ovog kluba te se smatra da će promijeniti sredinu.

Leicester je navodno postavio cijenu od 40 miliona eura, a taj iznos spreman je platiti Mancheter City.

Ekipa koju sa klupe predvodi španski stručnjak Pep Guardiola osim Mahreza želi i fudbalera Schalkea Leroyja Sanea kojeg će veoma teško angažovati.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Za njegove usluge interesuju se i Real Madrid i Barcelona.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti