Policija prije kraja utakmice s Tušnja udaljila navijače Borca

Nije poznat razlog

E. Ganibegović, foto: E. Dindić

U ovim momentima kraju se privodi utakmica Tuzla Cityja i Borca na Tušnju, a do kraja je neće odgledati navijači gostujuće ekipe.

Već nakon pola sata veliki protesti domaće ekipe. Lopta je nakon prodora Ivaniadeza po svemu sudeći pogodila u ruku igrača Borca, ali glavni sudija se nije oglasio.

Epilog svega bio je žuti karton za Kuzmanovića koji je protestovao kod glavnog sudije Jelića.

U finišu prvog dijela je gostujući tim stigao do prednosti. Strijelac pogotka za Borac bio je Mrkaić.

Igrala se 66. minuta kada Ninković sjajno centrira iz slobodnjaka, a Lukić glavom postiže pogodak, svoj prvi u sezoni, za 2:0.

Sedam minuta nakon toga dolazi domaći tim do gola i to iz penala, a strijelac s 11 metara bio je Kuzmanović.

Ovaj meč do kraja nisu ispratili navijači Borca, Lešinari. Njih je policija prije kraja utakmice udaljila s tribine.

Za sada nije poznato zbog čega je policija reagovala kako je reagovala, no za pretpostaviti je da je došlo do nekog manjeg incidenta.

Igra se sama završnica utakmice, a Borac ima prednost od 1:2.

Domaći tim je napravio neke izmjene i vidjet ćemo hoće li doći makar do boda. Jedno je sigurno - ponovo će biti dosta priče o suđenju.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: