Levante lako sa Betisom

Primera

Večeras je u predgrađu Valencije Levanteu odigran posljednji susret 26. kola španske Primere u kojem je domaćin bio bolji od Betisa rezultatom 3:1.

Levante je tako nastavio sa sjajnim igrama ove sezone, te je sa 11. pobjedom izbio na četvrto mjesto na tabeli Primere, a ovo im je bio drugi uzastopni trijumf.

Barkero je doveo domaće u prednost u 34. minuti susreta, da bi nedugo zatim Torres u 42. minuti povisio na 2:0. Do odlaska na odmor, gosti iz Seville su preko Moline u 44. minuti uspjeli smanjiti na 1:2.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Ipak, pobjedu Levanteu je u šestoj minuti drugog poluvremena donio Aruna Kone, za konačnih 3:1.