Litvanija slavila u Lihtenštajnu

U susretu naše kvalifikacione grupe G Litvanija je kao gost savladala Lihtenštajn rezultatom 2:0.

Nakon što je prvih 45 minuta proteklo bez golova uz nekoliko dobrih prilika pred golom Lihtenštajna, Litva je u nastavku sa dva gola došla do tri boda.

Do vodstva je Litvanija stigla u 51. minuti. Česnauskis je u 51. minuti pogodio mrežu Lihtenštajna za vodstvo njegove reprezentacije od 1:0.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Edgaras Česnauskis je bio igrač odluke za Litvaniju u ovom susretu. U 75. minuti susreta ponovo je matirao golmana Lihtenštajna za konačnih 2:0 u ovom susretu.