Liverpool ponizio Barceonu

Na Wembleyu

Liverpool je na Wembleyu demolirao Barcelonu s 4:0 u prijateljskom susretu.

Sadio Mane je načeo mrežu Katalonaca golom u 15. minuti nakon kontre Redsa, a Senegalcu je to bio prvi gol u dresu engleskog velikana.-

U nastavku još tri gola i sva tri u mreži danas neprepoznatljive Barcelone, kojoj nisu pomogli ni Suarez, ni Messi, koji su igrali od prve minute.

Mascherano je u 47. postigao autogol Origi minutu kasnije povisio na 3:0, a mladi Srbijanac Marko Grujić ovjerio pobjedu Redsa u 93. minuti.

All Goals Highlights HD - Liverpool 4-0... by football-time