Klopp gleda i ne vjeruje čemu svjedoči!

Nemoćni osmijeh

Admin Čaušević

Juergen Klopp je u nevjerici. Liverpool je imao sve, a sada nema ništa nakon očajnih pola sata protiv Real Madrida u prvom meču osmine finala Lige prvaka.

Redsi su utakmicu ušli fenomenalno. Postigli su rane golove preko Darwina Nuneza i Salaha i činilo se da idu ka velikoj pobjedi.

Međutim, u fudbalu postoji nepisano pravilo da je rezultat 2:0 najopasniji što se večeras odlično vidjelo.

Kraljevi su u roku od pola sata uspjeli postići čak četiri gola i Kloppa su ostavili u nevjerici. Nijemac je nemoćno stajao i samo se smijao.

U prvom poluvremenu su se vratili sa sa dva gola Viniciusa, drugom je kumovao Allison poslije katastrofalne greške.

Nastavak donosi odlično izdanje Reala, ali i očajnu igru odbrane Liverpoola i jasan znak da su Redsi i dalje u ozbiljnoj krizi.

Prvo je u 47. minuti Militao zabio sa potpuni preokret poslije ubačaja Modrića iz skraćenog kornera.

Četvrti gol za Kraljeve postigao je Karim Benzema. Golijada niej mogla proći bez gola Francuza koji je istina imao i sreće jer se lopta odbila od jednog domaćeg igrača i završila u mreži.

U 67. minuti uslijedila je nova odlična akcija Reala, a svoj drugi gol na meču postigao je Benzema.

Osvajač Zlatne lopte je majstorskim lažnjakom poslao Alissona u prazno, a zatim je loptu plasirao u mrežu pored nekoliko igrača Liverpoola. Bio je to zaista sjajan gol.

Bilo kako bilo, Kloppov nemoćni osmijeh će sigurno postati viralan u narednim danima...

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme

user1676165683
Penal Madrid nikad neće biti dobar kolko je ove sezone Liverpool generalno loš.. To je činjenica