Najbolji golman svijeta napravio glupost i poklonio Liverpoolu drugi gol u 15 minuta!

Raspad Reala na Anfieldu

E. Ganibegović

Na Anfieldu prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka igraju Liverpool i Real Madrid, a domaći tim već vodi s 2:0 nakon 15 minuta igre.

Nakon što je Nunez doveo u vodstvo Redse sjajnim golom u petoj minuti, Salah je udvostručio prednost.

Nevjerovatnu glupost napravio je zvanično najbolji golman svijeta Thibaut Courtois i poklonio gol Salahu.

Grešku belgijskog golmana i pogodak egipatskog ofanzivca možete pogledati klikom ovdje

I nedugo nakon što smo objavili ovaj članak, Real Madrid je učinio utakmicu još zanimljivijom.

Igrala se 21. minuta kada je vodstvo Liverpoola prepolovio Vinicius. Gol Brazilca pogledajte ovdje

Nedugo zatim Alaba se povrijedio i morao je napustiti teren, a umjesto njega na teren je ušao Nacho Fernandez.

Defintiivno na Anfieldu gledamo sjajnu utakmicu, može se već reći i najbolju u dosadašnjem dijelu osmine finala takmičenja.

Real Madrid nikada ne treba otpisivati što se pokazala i u nokaut fazi prošle sezone, no Liverpool traži osvetu za poraz u finalu.

LIVERPOOL: Alisson, Trent, Bajčetić, Fabinho, Gakpo, Gomez, Henderson, Nunez, Robertson, Salah, Van Dijk.

REAL MADRID:Courtois, Alaba, Benzema, Camavinga, Carvajal, Militao, Modrić, Rodrygo, Rudiger, Valverde, Vinicius Junior.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

zak84
Jao jeste glup portal... Najbolji golman na svijetu???? Po čemu? Bože sačuvaj na novinara