Luda utakmica u Utrechtu: Feyenoord u 99. do boda

Holandija

Utrecht je vodio 3:1 protiv Feyenoorda, ali je tim iz Rotterdama u ludoj završnici spasio bod.

Nakon četiri minute duela pala su dva gola. Heller je u drugoj zabio za Utrecht, a dvije minute kasnije Kuyt za goste iz Rotterdama.

Do 52. minute više se ništa nije mijenjalo, da bi Trouppe u 52. minuti pogodio za novu prednost domaćina, a Hailler je drugim golom u 84. donio Utrechtu visokih 3:1.

No, Feyenoord nije odustajao, pa je preko Jorgensena i Kramera, u 90. i 99. minuti, došao do boda.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Nakon 14 kola, Feyenorod je lider zajedno s Ajaxom i obje ekipe imaju po 33 boda, dok PSV ima 29 bodova i zauzima treće mjesto.

Eredivizija, 14. kolo:
Utrecht - Feyenoord 3:3 (Haller 2, 84, Troupee 52/ Kuyt 4, Jorgensen 90, Kramer 99)

Kramer Goal HD - Utrecht 3-3 Feyenoord 27.11.2016 by All_sport