Luka Menalo zabio novi gol za Rijeku

U pobjedi nad Slaven Belupom

A. Čaušević

Luka Menalo je bio jedan od strijelaca za Rijeku u gostujućem trijumfu nad Slaven Belupom.

Farmaceuti su nakon prvog dijela imali minimalnu prednost, a na kraju je završeno 1:3 poslije 15-minutnog "uragana" gostiju.

Drmić je u 69. minuti izjednačio, da bi bh. reprezentativac Menal pet minuta kasnije realizovao preokret. Gol pogledajte ovdje.

U 81. minuti konačan rezultat zabio je Galović za potvrdu ligaške pobjede nakon mjesec dana čekanja.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Inače, računajući sva takmičenja ove sezone Menalu je gol protiv Slavena bio već deseti u ovoj sezoni.