12

Komentari (12)

Mehinaldo
Ma bjezi **** te el clasico smijesno postalo poceo se real cuvati za slijedece utakmice vadi zizu prvu postavu u 70' kao da je cadiz fuj pisaj po katalonskoj sirotinji
Pajver
Malmi_suomi hajmo isilovče gdje si danas još nijednom nisi opsovao ni križ ni krst konjino retardirana hebo te ko te napravi smradu ljudski to ti je krajnji domet svega što si naučio u životu konjino jedna smrdljiva
Mehinaldo
Haj dobro eto vam x da nekukate nije bila precka gol je bio ili ce te penal mozda je bolje penal da onaj mali smrznuti pendo zabije gol drugacije i nemoze vise
user1605031381
Sudija je ukrao 3 i pol minute samo zato jer je mijenjao opremu, a on produži samo 4 minute utakmice iako je osim toga bilo i 6-7 izmjena na utakmici. Jedva je čekao da svira kraj. Real je smrdljiv klub uvijek bio
Pajver
A ovo je prava svađa u pm
Mehinaldo
Bravo luka nek si mu rekao smece jedno s tribine sisao da se on kao zali majku **** odvratnu retardiranu deset godina ga gledamo kako se na sve zali i kuka znao je pokazivati peticu kad je dobijao kurcio se tad a sad mu nevalja nista ljudi vas zgazili i drugo poluvrijeme da nije bilo kise dali bi vam jos dva
Da nije bilo kiše? Hahah kakvo bijedno opravdanje. A za barcelonu nije padala kiša? Barcelona ih je uništila u drugom poluvremenu i zaslužili su barem neriješeno
Hanson091
Bitno da ste posjed imali buahhaha
dinass
Tako je,ttebalo im dati bod za posjed hahaahj
Śmeker007
Gdje je penal protiv male barce neki dan protiv Valladolida, sinoc se Alba zali a neki dan nije, Karma is a Bi.... a za sinoc ono penal nikad ne moze biti, pa onda bi svaku utakmicu bilo 5 penala, a BW pao kao da ga grom pogodio Hahahahahahah Uništili ? Pa Real da je ozbiljan bio, dali bi do 60min 5 golova, a za Minguezin gol i on sam ne zna kako ga postigao... barca u prvom poluvremenu ne znam da li je jednu sansu imala hahahahahahah al jesu unistili nema sta hahahahah Jos kad skontas Real neki dan protiv Liverpoola igrao, i opet ih sinoc onako razvalili one katalonske placipi... :)
cccccc
Śmeker007, isto kao što se i ti žališ na pomoć sudija Barceloni protiv Valladolida, a nećeš spomenuti kakav je penal dobila npr. Huesca protiv Barcelone jedno kolo prije toga. Da ne spominjem sad i sve ostalo... I koja je sad razlika između tebe i Albe? Svako gleda ono što mu odgovara...