Svađa Modrića i Pique, otrovnu strijelcu prvi bacio igrač Reala

Na kraju utakmice

A. Čaušević

Odličan El Clasico na Alfredo Di Stefano stadionu su odigrali Real Madrid i Barcelona. Slavili su domaći s 2:1.

Kako to i obično biva nakon El Clasica poraženi tim je nezadovoljan suđenjem, ovaj put je to Barcelone.

Na kraju utakmice Gerard Pique koji nije nastupio sinoć je protestvovao kod sudije Gila Manzana zbog nekih odluka.

Prije toga Pique se sukobio i sa Lukom Modrićem koji je bio taj koji bacio otrovnu strijelicu prema iskusnom defanzivcu.

"Čekaš da počneš plakati, eh...", rekao je Modrić.

"Ali čovječe, četiri minute...", bio je odgovor Pique.

"Koliko bi to ti?", glasio je Modrićev odgovor.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Tom prilikom su se i rukovali, nakon čega je Pique otišao kod sudija, a Modrić put svlačionice.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme

user1605031381
Sudija je ukrao 3 i pol minute samo zato jer je mijenjao opremu, a on produži samo 4 minute utakmice iako je osim toga bilo i 6-7 izmjena na utakmici. Jedva je čekao da svira kraj. Real je smrdljiv klub uvijek bio
6 11
Mehinaldo
Bravo luka nek si mu rekao smece jedno s tribine sisao da se on kao zali majku **** odvratnu retardiranu deset godina ga gledamo kako se na sve zali i kuka znao je pokazivati peticu kad je dobijao kurcio se tad a sad mu nevalja nista ljudi vas zgazili i drugo poluvrijeme da nije bilo kise dali bi vam jos dva