Festival promašaja i kiks Lavova na startu nove sezone u Ligue 1

Startali Francuzi

H. Zilić

Počela je nova sezona u francuskoj Ligue 1.

Prvi meč današnjeg programa odigrali su Lyon i Brest.

Gledaoci su vidjeli veoma dobru utakmicu, sa dosta prilika pred oba gola, viđen je festival prilika, promašaja, a na kraju je rezultat glasio 1:1, čime više mogu biti zadovoljni gosti.

Poveo je Brest u 43. minuti golom Cardone i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

U nastavku se bude Lavovi i Slimani u 62. minuti pogađa za 1:1, to se ispsotavilo kao konačan rezultat ove utakmice.

Odnos u šutevima bio je 17-13 za Lyon, a ekipe su zajedno imale čak 19 prilika u protivničkom šesnaestercu i pravo je čudo kako je meč završen rezultatom 1:1.