Lyon i St. Etienne podijelili bodove u velikom derbiju

Francuska Ligue 1

Lyon i St. Etienne su podijelili bodove u utakmici 27. kola Ligue 1 odigravši na stadionu Parc Olympique Lyonnais 1:1.

St. Etienne je imao veliki motiv da uzvrati Lyonu za uvjerljiv poraz na domaćem terenu u prvom dijelu sezone, a donekle je u tome i uspio jer je izjednačujući gol postigao u 90. minuti susreta.

Ipak, za domaće je sve dobro počelo jer je Lyon poveo u 19. minuti preko Diaza. To je bio i konačan rezultat prvog dijela. U nastavku meča St. Etienneu su se napadi isplatili u posljednjem minutu kada je Debuchy pogodio nakon asistencije Cabelle.

Lyon je sada ostao na 4. poziciji sa 50 osvojenih bodova, dok je St. Etiennes na 12. mjestu sa 16 bodova manje.