Lyon protutnjao Caenom, Fekir postigao hat-trick

Francuska Ligue 1

Lyon je u četvrtom kolu francuske Ligue 1 deklasirao domaći Caen s 4:0 u meču četvrtog kola francuske Ligue 1.

Lyon je u sezonu ušao remijem protiv Lorienta  (0:0), pa je potom slavio protiv Guingampa u gostima s 1:0, a u prošlom kolu ga je savladao Rennes s 2:1.

Ipak, Lavovi su danas blistali, odigravši sjajnu utakmicu, što najbolje pokazuje rezultat (4:0).

Hat-trick je postigao Fekir za goste, prvi gol u 18. minuti, potom u 44. i na kraju u 57. minuti, da bi Caen dokrajčio Beauvue u 87. minuti.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Caen je od 73. minute igrao bez isključenog Da Silve, a ovo mu je ujedno drugi uzastopni poraz iako je u prva dva kola upisao pobjede.