Sudac mu pokazao crveni karton

Maestralan gol, pa najveća glupost Miralema Pjanića

Miralem Pjanić je dobio crveni karton protiv Napolija. 

Iako je na samom početku utakmice Pjanić postigao maestralan pogodak iz slobodnjaka, u drugom poluvremenu je ranije otišao pod tuš zbog drugog žutog kartona.

On je bez ikakve potrebe igrao rukom na sredini terena te mu je sudac pokazao isključenje.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Potražite više informacija na temu Serie A:

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

Zoilomas
Sudija je ovdje kriv, ocigledno je da se ruka vraca iza tijela i da nije bilo namjere! Mogao je ispati gospodin da je ovdje samo sviro faul a ovako je ispao obicni levat.
3 0
Seva1956
Lendo ti si glup. Zar nisi vidio da je Roki navijao za Anćelotija.
1 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi