Magična asistencija Pjanića i gol Salaha za potop Fiorentine

Roma briljira

Fudbaleri Rome večeras naprosto briljiraju u duelu protiv Fiorentine, koja je u prvih sat vremena razbijena na Olimpicu.

Nakon što su u prvom poluvremenu domaći stigli do vodstva od 3:1, u istom ritmu su nastavili i u nastavku i čini se da je pitanje samo s koliko će golova u mreži gosti krenuti nazad u Firencu.

Igrao se 58. minut kada je Salah na fenomenalnu asistenciju Pjanića postigao svoj drugi gol na utakmici za vodstvo Rome od 4:1.

Pjanić je sa svoje polovine lucidnim pasom pronašao Salaha, koji mu se golom najbolje odužio za ou minijaturu.