Njegov tim doživio bolan poraz, ali zbog Messija hrvatski igrač će ovu noć pamtiti do kraja života

Argentinac ga obradovao

E. Ganibegović

PSG je sinoć  teškom mukom s 1:0 savladao Rennes u 24. kolu francuske Ligue 1.

U 65. minuti utakmice Mbappe postiže gol, ali uzalud. Intervenisao je VAR i ustanovio da je pogotku prethodila ofsajd pozicija, pa je gol opravdano poništen.

Do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja, sve do četvrte minute sudijske nadoknade. Lionel Messi asistira, a Kylian Mbappe postiže gol za 1:0 i pobjedu svog tima. Ovoga puta ni VAR nije mogao pomoći Rennesu.

Rennes je tako u prijestolnici Francuske doživio bolan poraz iako se držao sve do posljednjih minuta utakmice.

Za gostujući tim do 86. minute igrao je Lovro Majer, 24-godišnji hrvatski reprezentativni veznjak koji je nakon utakmice dobio sjećanje i uspomenu za cijeli život.

Naime, od svih igrača Rennesa dobio je čast da razmijeni dres s jednim od najboljih fudbalera u historiji fudbala, Lionelom Messijem.