Malaga i Deportivo remizirali, Medunjanin na klupi

Primera, 33. kolo

Malaga i Deportivo La Coruna podijelili su bodove u utakmici 33. kola španskog prvenstva.

Rezultat susreta na La Roseladi glasio je 1:1, a na prvi pogodak čekalo se sve do drugog poluvremena. Radost navijačima Malage u 47. minuti donio je Ambrabat, koji je mrežu pogodio nakon asistencije Weligtona.

Goustujući tim nije mnogo na čekao na izjednačenje. Rezultat je poravnao Riera u 60. minuti, a to je ujedno bio i posljednji pogodak i susret je okončan rezultatom 1:1.

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin cijeli susret odgledao je s klupe za rezervne igrače.