Ahmedhodžić dobio aplauze s tribina zbog nevjerovatnog klizećeg starta

Spasio svoj tim

E. Čaušević

Malmo je danas pred svojim navijačima sa 3:0 pobijedio Degerfors u meču 16. kola švedskog prvenstva.

Malmo je do prednosti stigao u 43. minuti utakmice kada je sjajan pogodak iz slobodnog udarca postigao Birmančević.

Do drugog gola domaći tim stigao je u 69. minuti, a mrežu gostujućeg tima zatresao je Abubakari. Sve je bilo riješeno 20 minuta kasnije, a konačnih 3:0 postavio je Christiansen.

Svih 90 minuta u pobjedi svog tima odigrao je i bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić koji je ponovo bio veoma dobar na terenu.

Jedan detalj je posebno oduševio navijače ovog tima, a desio se u finišu utakmice kada je Ahmedhodžić sjajnim klizećim startom zaustavio jednog od igrača gostiju, te je dobio aplauze s tribina.