"Mamma mia" čuju se Italijani: Vile pronosale Đavole, nevjerovatno šta je promašio Džeko

Odmah stigla kazna

Admin Čaušević

Nekoliko ludih minuta Rome u kojim je za kratki vremenski period mogla zabiti čak tri gola Manchester Unitedu.

Edin Džeko je prvo izjednačio na 1:1 u 57. minuti da bi tri minute kasnije Bryan Cristante kompletirao preokret i vratio nadu domaćim.

U nekoliko narednih minuta sreća je pogledala Manchester Uniteda kao rijetko koga na Olimpiku jer je Roma stvorila nekoliko kolosalnih šansi.

Džeko s nekoliko metara nije uspio matirati De Geu, da bi u nastavku akcije odbrana Uniteda nekako očistilia ispred svog gola.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Međutim, tu nije bio kraj prilikama jer je Pellegrini pogodio stativu i mogao je svom timu donijeti dva gola prednosti i donijeti neizvjesnost u ovaj meč.

Kazna za promašaje je stigla u 68. mintuti kada za 2:2 pogađa Cavani što je sjajnom Urugvajcu bio drugi gol na meču.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AS Roma Moje Teme

Sejo1979
Nine dzeko promasijo nego mu covjek odbranijo na pravom mjestu u pravo vrjeme
8 2
zajid08
Golman dobro odbranio, Dzeko je reagovo kako je jedino i mogao. Jao novinara....