Argentinac i dalje osjeća bolove

Manchester City bez Aguera protiv Liverpoola

Sergio Aguero primoran je propustiti predstojeći duel četvrtfinala Lige prvaka protiv Liverpoola.

Iako se strateg lidera Premiershipa nadao da će Aguero početi susret barem s klupe, argentinski napadač se ipak nije dovoljno oporavio od povrede koljena i propustit će spektakl na Anfieldu.

To je potvrdio Pep Guardiola na konferenciji za medije održanoj pred sutrašnji meč.

„Sergio je mnogo bolje, ali doktori su rauzgovarali sa njih i saopštio im je da još postoji mali problem i da se ne osjeća potpuno spremnim za meč“, rekao je Guardiola, prenose britanski mediji.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Duel između Liverpoola i Manchester Cityja se, podsjetimo, igra sutra s početkom u 20:45 sati.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije