Cancelo na Etihad, a Danilo u Torino

Manchester City i Juventus dogovorili veliki transfer

Endin Čaušević

Engleski klubovi ušli su u sami finiš ljetnog prelaznog roka jer je poznato da transfer rok u Premiershipu traje do početka lige.

Prvi meč nove sezone Premiershipa igra se u petak što znači da klubovi s Otoka imaju još svega četiri dana za transfere. Iako i nisu mnogo trošili ovog ljeta u Manchester Cityju se očekuje još jedno pojačanje ovih dana.

Engleski mediji sinoć su prenijeli da su City i Juventus dogovorili veliku razmjenu igrača. Naime, na Etihad bi trebao doći Joao Cancelo, dok će u suprotnom pravcu Danilo, ali i 30 miliona eura.

Navodno, konačni detalji trebali bi biti danas dogovoreni, a već sutra se očekuje zvanična potvrda ovog transfera.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Navijači Juventusa su zadovoljni što je njihov tim uspio dovesti Danila koji je također desni bek, ali i dobiti čak 30 miliona eura za Cancela koji je u Juve stigao tek prošlog ljeta.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

pazzo13
Ovo ne lici na Juventus,ovako glup potez.
3 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi