9

Komentari (9)

Ade1
Hahahahaha gdje je onaj navijač Tottenhama sto se radovao sto je United odigrao neriješeno protiv Crystal Palaca još kaže kad Tottenham dobije Citya da su stigli Uniteda hahahaha u 13 minuta ljudi hi razvalili
AjmanMuj
Tu sam roki, rekao sam, nadao se, vjerovao, a isto to sve radim i sada. THIS IS MY CLUB MY ONE AND ONLY CLUB
AjmanMuj
Joj, ubiće ih Tottenham u Londonu. Danas isprepadani kao da protiv Reala igraju, al hajd na greškama se uči. THIS IS MY CLUB MY ONE AND ONLY CLUB!
nakopitam
YU SPEAK GUT BOSNIAN. FUK YOUR CLUB! SUPPORT CLUB FROM MAOČA
nakopitam
Na poluvremenu se obisao sudija i poduplala ponuda za bodove. Nakon toga kradju smo svi mogli vidjeti na mal ekranima. 4 gola, a 3 neregularna
AjmanMuj
Vjeruj, nije da se sad izvlačim i slično, City je imao veću želju, Tottenham stvorio šansi koliko je i golova zabio, ali da se ne radi o Cityu, sudija bi gledao duel Llorisa i Grealisha, vidio se kontakt. Moje skromno mišljenje je da taj gol je morao makar biti pregledan.
MaDaj
Toliko im se navlačilo da kod 3:2 cist penal ne svira citiju (richijeva ruka).. kaže var “igrao je rukom ali nije gledao prema lopti pa se ne broji” HAHAHHAHA
green_dragon
Kakva je TARABA ovaj Loris...protiv Arsenala glavni krivac za poraz i veceras treci gol njegova greska....yebo mu Desamp gospodju