Manchester United ponizio Liverpool u nebitnoj utakmici

U sklopu priprema za novu sezonu

Admin Čaušević

Prijateljski meč u Bangkoku između Manchester Uniteda i Liveproola Crveni đavoli su shvatili i više nego ozbiljno te su na kraju pobijedili sa 4:0.

Na Old Traffordu počinje nova era sa Erikom ten Hagom na klupi pa i ne čudi zašto su fudbaleri Uniteda puni želje da se dokažu.

Najveći rival u prijateljskom duelu je savladan sa visokih 4:0 što je jasan pokazatelj koliko su igrači Uniteda odlučni da se iskupe za užasnu prošlu sezonu.

Igrala se 13. minut kada je Jadon Sancho bez problema zabio nakon slabe intervencije odbrane Liverpoola.

Novi gol United je postigao u 30. minuti. Na maestralan način Fred je sa ivice kaznenog prostora lobovao Alisson.

Redsi nisu ni predahnuli, a ponovo su primili gol. Novo poigravanje odbrane Liverpoola iskoristio je Martial koji je izašao sam pred Alissona i bez problema zabio.

Nekoliko minuta kasnije izabranici Erika ten Haga su mogli i do četvrtog gola, ali je Dalot pogodio stativu.

U drugom poluvremenu još jedna lopta u mreži gostiju kada je u 76. minuti pogodio Pellistri za konačnih 4:0.

Juergen Klopp je u posljednjih pola sata dao šansu najboljim igračima, Mohamed Salah je imao nekoliko prilika, ali nije uspio zabiti.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: