Trener Građana o svom miljeniku

Mancini: Balotelli se nikada neće promijeniti

Menadžer Manchester Cityja Roberto Mancini, ponovo je progovorio o svom sada već bivšem igraču i miljeniku, problematičnom Mariju Balotelliju.

Iako je godinama govorio da Super Mariju ne treba puno da se promijeni, te da će na taj način postati možda i najbolji na svijetu, italijanski stručnjak je sada kazao kako se Balotelli nikada neće promijeniti:

 

"Balotelli je takav kakav je. Nikada se neće promijeniti, pa čak ni kada uđe u tridesete. Međutim, na terenu je prava opasnost i može samostalno donijeti tri boda svojoj momčadi".

 

Ipak, Mancini je još jednom negirao sve sukobe s Balotellijem:

Potražite više informacija na temu Serie A:

 

"Mi smo imali sjajan odnos. Mediji su stalno izmišljali priče kako bi pokvarili atmosferu u našem klubu. Međutim, većina istih nisu bile istinite", zaključio je Mancini.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti