5

Komentari (5)

Panjevi7
Bošnji je najdraža disciplina podcjenjivanje svog naroda i na kraju sebe,to je za njega poslastica!
Bulle
Eto vi znate sta treba, samo znate komentarisat je vas Italija uigravaju se a protiv Grcke ce kiksat
Zippo
Ma bitno je da se bajramuje ,kakvi mi i uigravanje
Saimai1316
Haha jok eto igrace defanzivno,na kontru protiv nas,, a dobri ste bogami uspijete malo narod nasmijati...ne kazem da su nasi bez sansi sve je moguce u fudbalu ali da talijani protiv jedne BiH ne igraju ofanzivno ja mislim da bi navijaci izvrsili drzavni udar u Italiji??
Benjamingst
Sta je ozbiljna reprezentacija I kako rade. Nasi u SA samo trce po terenu, umjesto da nadju klub neki da Prosinecki odradi utakmicu, kao sto radi Mancini on igrace posalje da trce.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.