Marseille minimalno slavio protiv Bordeauxa

18. kolo francuskog prvenstva

S. Mlaćo

U susretu 18. kola Ligue 1 Marseille je pred svojim navijačima večeras ugostio Bordeaux te slavio sa minimalnih 1:0.

Domaćima je put do pobjede olakšao u 25. minuti Kalu koji je zaradio crveni karton i morao put svlačionice.

Već u 42. minuti nakon kornera Kamara na drugoj stativi dobro prati i pogađa.

U nastavku bez pogodaka i Marseille je slavio zasluženu pobjedu s obziro da je pokazao mnogo više i bio opasniji, dok gosti nisu imali nijedna udarac u okvir gola.

Marseille je sada na sedmom mjestu sa 34 osvojena boda, dok Bordeaux ima 28 i zauzima 12. mjesto.