Marseille slavio u derbiju protiv St. Etiennea i stigao do druge pobjede u nizu
Benedetto je bio strijelac jedinog gola

Jedan gol je bio dovoljan domaćinu da stigne do nova tri boda

S. Pašalić

Marseille je u posljednjoj utakmici 4. kola Ligue 1 u derbiju na svom terenu savladao St. Etiene sa 1:0.

Ekipa Andrea Villasa-Boasa je nakon pobjede u prošlom kolu protiv Nice željela doći do nova tri boda i na kraju je u tome i uspjela iako do njih nije lako došla.

Gosti su od početka meča bolje stojali na terenu, ali je Marseille u 33. minuti ipak stigao do vodstva kada je nakon jedne akcije Dario Benedetto pogodio za 1:0.

U nastavku je St. Etiene ponovo bio nešto bolji i imao je nekoliko prilika da stigne do izjednačenja, iako je i Marseille imao svoje prilike da poveća vodstvo.

Rezultat se ipak nije promijenio pa je ostalo 1:0, a Marseille je stigao do svoje druge pobjede u sezoni.