Gašpar potvrdio razlaz sa Širokim Brijegom: Razlog je moje nezadovoljstvo, a u Hajduku sam...
Foto: NK GOŠK Gabela

Talentovani ofanzivac je slobodan igrač

Gašpar potvrdio razlaz sa Širokim Brijegom: Razlog je moje nezadovoljstvo, a u Hajduku sam... · Intervju

Eldar Ganibegović

Lijevi krilni fudbaler, Matej Gašpar, raskinuo je ugovor s NK Široki Brijeg i trenutno je slobodan igrač, što je potvrdio i u razgovoru za SportSport.

Devetnaestogodišnji bh. fudbaler, Matej Gašpar, više nije član NK Široki Brijeg i trenutno je slobodan igrač.

S timom s Pecare je dogovorio sporazumni raskid saradnje, što je potvrdio za SportSport:

"Sa Širokim Brijegom sam raskinuo ugovor sporazumno. Nije bilo problema, obje strane su se zadovoljile. Razlozi raskida su neko moje nezadovoljstvo, nisam dobio konkretnu priliku."

Minulu polusezonu je proveo na posudbi u NK GOŠK iz Gabele:

"Bio sam na posudbi u GOŠK-u pola godine gdje sam skupio nekog iskustva, ali sam imao problema s povredama pa se nisam do kraja nametnuo."

Oglasi

Matej Gašpar
Matej Gašpar NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg NK GOŠK NK GOŠK Pozicija: MF

Statistika

0 nastupa
0 kao starter
0 žutih kartona
0 crvenih kartona
0 asistencija
0 golova
7 nastupa
1 kao starter
1 žutih kartona
0 crvenih kartona
0 asistencija
0 golova

Osim u GOŠK, NK Široki Brijeg ga je slao na posudbu i u splitski Hajduk o kojem ima najbolje riječi:

"Da, bio sam prije toga u Hajduku, to mi je bilo najbolje iskustvo, najbolja škola općenito u fudbalu i u znanju i svemu."

"Za dalje još ne znam, pregovaram s nekoliko klubova u Bosni i Hercegovini, pa ću vidjeti", ističe još i dodaje:

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

"Osjećam se dobro. Osim na lijevom krilu mogu igrat i desetku, ali prva pozicija je lijevo krilo, tu se najbolje osjećam i fizički sam spreman."

Podsjetimo da je Matej Gašpar upisao i jedan nastup za U-18 reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HNK Hajduk Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

plemic
jarane kruševo ti je prilika ...
2 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi