Max poništio golčinu Modestea: Remi Augsburga i Kolna

Predstoji im borba za opstanak

E. Oštraković

Odigrana je utakmica 30. kola Bundeslige između Augsburga i Kolna, a pobjednika na kraju susreta nije bilo.

Domaća ekipa tokom cijelog susreta bila je dosta bolji protivnik, ali na kraju se morala zadovoljiti samo sa jednim bodom.

Imao je Augsburg više od igre, a imali su i penal u 27. minuti koji u gol nije pretvorio Niederlechner.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu, ali su u 86. minuti gosti došli do vodstva od 0:1, preko Modestea koji je postigao prelijep gol.

Kada su svi u taboru gostiju počeli slaviti veliku pobjedu na ovom gostovanju, Max se pobrinuo da sva tri boda ne odu Kolnu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Tako je nakon ovog remija Koln ostao na 12. poziciji sa 35 osvojenih bodova, dok je Augsbur jedno mjesto iza sa 32 osvojena boda.