Medunjanin odigrao 90 minuta u remiju Philadelphije

MLS

S. Bošković

Fudbaleri Philadelphije Union remizirali su u 25. kolu MLS u susretu s San Joseom (2:2).

Domaći tim je mnogo bolje otvorio meč, te je već poveo nakon tri minute igre kad je Qazaishivili pogodio. No, gosti su izjednačili u 35. minuti susreta preko Elliota, a do preokreta su došli kad je  Alberg pogodio u 55. minuti igre. Ipak, u 95. minuti Wondolowki s bijele tačke postiže gol za konačnih 2:2.

Haris Medunjanin je za Philadelphiju odigrao svih 90 minuta na terenu.

Montreal je na domaćem terenu bio bolji od Real Salt Lakea (3:1), dok su pobjede još upisali Toronto, Sporting, DC Uniteda i Vancouver, Orlando i I Columbus su podijelili bodove odigravši 1:1.

Philadelphiji je ovo bio šest remi u sezoni, te se sad nalazi na osmom mjestu Istočne konferencije.